header

Kompanija


Bendrovė nuolat stengiasi plėtoti ir tobulinti gamybos procesus atsižvelgdama į naujausius technologinius pasiekimus bei užsakovų poreikius. Spaustuvė VILSPA efektyviai įvykdys tiek didelius, tiek ir vidutinius klientų užsakymus. Spaustuvė VILSPA nuolat plėtoja ir tobulina savo technologinius procesus atsižvelgdama į pasaulines poligrafijos tendencijas ir klientų poreikius. Skaitmeninis darbo srautas leidžia pasiekti puikią spaudos kokybę ir užtikrina greitą užsakymo atlikimą.

VILSPA siūlo visapusišką poligrafinių paslaugų kompleksą. Panaudodami ilgametę patirtį ir modernias technologijas mes galime atspausti įvairaus tipo knygas, žurnalus, brošiūras, bukletus, lankstinius, plakatus, laikraščius. Žemiau pateikti tipiniai mūsų produkcijos pavyzdžiai ir trumpi jų apibūdinimai.

Žurnalinės produkcijos gamyba yra viena iš pagrindinių “VILSPOS” veiklos krypčių. Panaudodami pažangiausias poligrafijos technologijas bei kvalifikuotus žmogiškuosius resursus mes pateikiame klientui išbaigtą aukštos kokybės produktą. 2001 metai tapo reikšmingi tiek spaustuvei, tiek ir jos klientams - “VILSPA” pirmoji Lietuvoje įsisavino CTP (Computer to Plate) technologiją spalvinės žurnalinės produkcijos gamyboje. Daugiau apie CTP technologiją galite sužinoti Technologijos skiltyje.

newspaper

Ilgametė 200 metų patirtis ir sukauptos žinios leidžia “VILSPAI” atspausti bei įrišti įvairaus sudėtingumo knygas kokybiškai ir greitai. “VILSPOS” pagamintos knygos ne kartą sulaukė aukšto įvertinimo Lietuvos poligrafijos forumuose.

Baigiamųjų darbų baras VILSPOJE pritaikytas standartinės žurnalinės bei knyginės produkcijos įrišimui. Gamyboje naudojamos Kolbus įrišimo linijos, pasižyminčios dideliu darbo našumu bei aukšta atlikimo kokybe.

Spaustuvė “VILSPA” gali pasiūlyti aukščiausios kokybės vienspalvę, dvispalvę bei daugiaspalvę lakštinę spaudą, naudojamą tiek žurnalų vidutiniais tiražais (>3000), tiek ir knygų gamyboje. Pagrindinis lakštinės spaudos privalumas yra lankstūs formatai ir palyginti nedidelis sunaudoto popieriaus atliekų kiekis.

magazine

Konkurencijos sąlygomis ypač svarbu, kad vartotojas laiku sužinotų apie naujus produktus ir paslaugas, jų kainas. Tradiciniai spausdinti informacijos nešikliai vis dar išlieka populiarūs. VILSPA gali pasiūlyti vientisą kompleksą laikraštinės produkcijos spausdinimo paslaugų (nuo repro stadijos iki paskirstymo), padėsiančių Jums pasiekti vartotoją tiesiogiai ir efektyviai.